29 Ocak 2009 Perşembe

İlk yarının ardından

Fener ne kadar CSKA'ya dayanır? Yoksa galibiyet falan beklemek haddimize değil. ........... kaçınılmazsa zevk almyaya bakacaksın durumu var biraz. İlk yarı 25-41 bitti.
: Çetin Hocam ama şunu da kabul etmek gerekir ki ilk yarı ne attılarsa girdi.

Bombacı Mülayim


"Sezonun bitmesine 4 ay kaldı. Ajaccio maçındaki gibi tekrar tekrar patlayabilirim. Bunun böyle olacağını zannediyorum. Her geçen gün kendimi iyi hissediyorum. Rüyada gibiyim, Paris'te yeniden doğdum. Bu forma altında attığım her golden sonra kendime güvenim yeniden geliyor. Mücadeleci ve çalışkan yapım ile beraber inşallah eleştirilere de bir son verdiririm"


demiş Mateja Kezman. Yahu kardeşim hangi bomba hangi patlama diyeceksin ki? Diyemiyorsun işte. Daha açık bir ifadeyle "ulan 6 gol atmışsın biri Kayseri'ye, 2'sini dün kupa maçında Ajaccio'ya attın, bir tane ligde golün var, sen neden bahsediyorsun" diyeceksin diyemiyorsun. Kezman bizim basına konuşmama kararı almıştı bir aralar. Haklı adam. PSG'nin web sitesinde Kezman'ın yaptığı konuşmalar birebir var. Açın bakalım patlama matlama demiş mi Kezman? Bir sözüm de Kezman'a olacak. Allah aşkına ürünü ön plana çıkar biraz be kardeşim...Her sözünden PSG'de Paris'ten dolayı oynuyorum gibi bir algı çıkıyor. Yeter be kardeşim. Paris'i bırak Saint Germain'i ön plana çıkar biraz da. Ha bu arada bombacı Mülayim hurriyet.com.tr

%10

Transfer %90 bitti. %10'luk kısım ise en zoru. Arsene Wenger

Kırılmak

Ben böyle bir şeyi 15 sene önce hatırlıyorum. Ateşi 39 görüyoruz, iğneyi yiyoruz, ateş düşüyor, iğnenin etkisi geçiyor yine 39'u görüyoruz. Durum kötü atlatmaya çalışıyoruz. Zangır zangır titriyorum yahu. Akşam resmen yatağa giremedim. Yatağın başında tam 10 dakika boyunca soğuk denize atlayayım mı atlamayayım mı ikilemi yaşadık. Gece uyutmaz. Ciğerlerdeki iltihabı bütün gece çalışarak sökeni ben daha görmedim? Kırılıyoruz.