17 Eylül 2008 Çarşamba

Komplo Teorisi


Lugano'nun pozisyonunu çok tartışacak olan biziz Emre Tilev başka kimse tartışmayacak. Biz derken siz tartışacaksınız. ŞL'de 90. dakikada böyle bir penaltının verilmesi değil verilmemesi normal. Normal olmayan çok şey var ama o normal olmayanları Aziz Yıldırım değerlendirecektir. Şşşşşşşş. Tabi biraz daha sessiz olursak. Biz yazmaya başlasak sabaha kadar yatamayız. Bizim Platini ve Fransız hakemle ilgili komplo teorilerimiz buruşturulup çöpe atıldı.


" 2-3 sene öncesinin Avrupa'daki Fener'ini bekliyorum. Top oynamaya çalışan, pozisyon da bulan ama bunları değerlendiremeyip maçı da daha iyi oynamasına rağmen hediye eden. " dediydik.


"Daha iyi oynamasına rağmen" bölümünü tutturamadık ama aşağı yukarı beklediğimiz gibi oldu. Bu kadar basit hata tenis maçında oluyor ancak.


Bu işi en iyi bilen Meira oldu. Ne demişti Meira "Gözünüzde büyütmeyin".

Yazılacak çok şey var ama yazılmayacak. Ben şunu diyerek sözlerimi bitirmek istiyorum. Başkan haklı. "Özellikle bu ülkede bir kulübün başkanının futbolu herkesden iyi bilmesi gerekir. Hele bu kulüp Fenerbahçe ise. Bereket sorun yok başkan futbolu iyi biliyor. Dünya futbolunun nerelere gittiğini de biliyor. Sen neyi yazıyorsun ulan"

Hiç yorum yok: